Organizujemy imprezy na świeżym powietrzu w znajdującym się tuż obok restauracji ogrodzie, 2 minuty jazdy samochodem od centrum miasta, przy głównej ulicy, lecz jednocześnie na uboczu, w cichym i ustronnym miejscu, na terenie ogrodzonym, organizujemy przyjęcia, imprezy plenerowe przy grillu i zimnym piwie.

Słoneczna pogoda, długie i ciepłe dni sprzyjają spotkaniom "pod gołym niebem" w miłym towarzystwie i przy smacznych grillowanych potrawach, a rozluźniona atmosfera przy tego typu spotkaniach zbliża ludzi i zachęca do relaksu.

Jest nieskończenie wiele możliwości i kombinacji, które pozwalają wyjść fantazjom kulinarmym daleko poza kiełbasę, musztardę, chleb i ketchup. Bogactwo smaków, aromatów, przypraw i ziół to wszystko po to, by grillowane potrawy smakowały lepiej... Soczyste mięsa, świeże ryby, wspaniała oprawa i możliwość zabawy przy muzyce, to wszystko możemy zaproponować Państwu w upalne letnie popołudnia i wieczory.

W przypadku nagłej, niespodziewanej zmiany pogody pozostaje do dyspozycji klimatyzowana sala restauracyjno - konferencyjna, gdzie można równie przyjemnie kontynuować imprezę.